Pázmándi Horvát Endre
Árpád
1831 Pesten Beimel66. árverés / 470.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
63261
1t. (címképmetszet)+(2)+487+(9)p. Első kiadás.
Századvégi félvászon-kötésben. Szüry: 3568.