Pázmándi Horvát Endre
Kisebb költemények
1832 Pesten Beimel87. árverés / 281.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
58460
1t.+(4)+330+(2)p. Első kiadás.
XX. század eleji, aranyozott gerincű félbőr-kötésben. Nagyon szép példány. Szüry: 3570.