Pécs-baranyai ismertető. Szerkesztő: Kalotai László. 1934.
1934 (Pécs) Dunántúl ny65. árverés / 383.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
66468
(4)+442+371+(5)p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.