Péczeli József
--- meséi. Kiadta és életrajzzal ellátta Dr. Takáts Sándor.
Bp. Aigner63. árverés / 290.
Kikiáltási ár: 1 500 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
61670
VIII+80+303p. (Nemzeti Könyvtár XXXIX. kötet.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szüry: 3578.