Peisner Ignác
Budapest a XVIII. században
1900 Bp. Singer és Wolfner87. árverés / 45.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
71973
219+(2)p.
Korabeli vászonkötésben.