Pekár Gyula
Délen és éjszakon. I-II. kötet.
1898 Bp. Athenaeum108. árverés / 288.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
77602
(8)+207+(2)p.+22t.; (6)+222+(1)p.+19t. Szövegközti rajzokkal gazdagon illusztrált.
Aranyozott gerincű, festett, rajzos, kiadói vászonkötésben. A második kötet első kötéstábláján apró sérüléssel, ettől eltekintve szép példány.