Perényi József
Csepel
1934 Bp M.V.M. Kiadóhiv.65. árverés / 386.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 600 FtAzonosító
62860
192p.+6t. (Magyar városok monografiája. XIII.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.