Pestbudai emléklapok. Szerk.: Dr. Gárdonyi Albert. I. kötet./1-4. füzet.

Bp, (Egyetemi Ny.) 192p. Szövegközti képekkel.(A Historia melléklete)
65. árverés / 387.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 4 600 Ft

Hozzákötve: 2 tanulmány a Pestbudai Emléklapokból (Bp., 1928-1929. Egyetemi Ny.) 16+16p. Hozzákötve: Magyar műemlékek. Szerk.: Dr. Szőnyi Ottó. I. kötet./1-2. füzet. - II. kötet./1. füzet. Bp., 1928-1929. (Egyetemi Ny.) 80+36p.+1 színes t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. (A Historia melléklete) Hozzákötve: 1 tanulmány a Magyar műemlékekből (Bp., 1928. Egyetemi Ny.) 81-96p. Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben, gerincén kis sérüléssel. Egy levele koszos.