A mű címe Pestszentlőrinc, Kispest, Pestszentimre 1937 Bp, Magyar Városok Monografiája Kiadóhiv. 359p.+7t. (Magyar városok monografiája. XXI.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben. 65. árverés / 390. Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 000 Ft Kedvencekhez ad