Pestszentlőrinc, Kispest, Pestszentimre
1937 Bp Magyar Városok Monografiája Kiadóhiv.65. árverés / 390.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
62854
359p.+7t. (Magyar városok monografiája. XXI.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.