Pesty Frigyes A mű címe A magyarországi várispánságok története, különösen a XIII. században 1882 Bp., MTA (4)+591p. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben. 60. árverés / 275. Kedvencekhez ad