Pesty Frigyes
Száz politikai és történeti levél Horvátországról
1885 Bp. Akadémiai könykereskedés151. árverés / 58.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
99437
Slighty worn, contemporary half cloth. Original cover bound inside.
VIII+419p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.