Pesty Frigyes
Száz politikai és történeti levél Horvátországról
1885 Bp. Akadémiai könykereskedésElső nap, 148. árverés / 79.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
98046
Contemporary half cloth. Spine gilt.
VIII+419p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.