Péteri Károly
A jezsuiták
1873 Buda-Pest Kocsi Sándor144. árverés / 83.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
96466
Worn contemporary half cloth.
214+(1)p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.