Petőfi-almanach
1909 Bp. (Hornyánszky V.)147. árverés / 4.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft Leütési ár: 80 000 FtAzonosító
97107
Limited edition, numbered. Richly gilt, original leather in slightly damaged hardpaper case. Inner edges gilt.
1t.+477+(3)p. A kötetet Dr. Ferenczi Zoltán szerkesztette. Számozott (416./500) példány.
Díszesen aranyozott, festett, kiadói bőrkötésben. A könyvtestet poncolt aranymetszés díszíti. Dávidházi Kálmán debreceni könyvkötő munkája. Enyhén sérült, eredeti papírtokban.