Petőfi Sándor
--- költeményei. Harmadik teljes kiadás. I-IV. kötet.
1888 Bp. Athenaeum60. árverés / 279.
61664
(4)+442+(1)p.+1t.; 405+(1)+XIIp.; 427+(1)+Xp.; 375+(1)+VIIIp.
Kiadói, aranyozott gerincű vászonkötésben (Gottermayer). Szüry: 3616.