Petőfi Sándor
--- összes költeményei 1842-1846. I. kötet. Második kiadás.
1848 Pest Emich60. árverés / 278.
61663
1t. (címképmetszet: Barabás portréja a költőről)+(4)+390+(4)p.; (4)+369+(7)p.
XIX. század végi, díszes, aranyozott, vaknyomásos, világoskék egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel (Székely J., Szabadka). Szüry: 3623.