Petőfi Sándor: --- újabb költeményei. 1847-1849. I-II. kötet.

Petőfi Sándor
--- újabb költeményei. 1847-1849. I-II. kötet.
1858 Pest, Emich (4)+284+IV+(1)p.; (4)+288+IV+(1)p. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A második köteten kis tintafolttal, ettől eltekintve szép példány. Richly gilt original cloth. Inner edges gilt. Szüry: 3632.
125. árverés / 115.

A költő halála után megjelent első kiadás (lásd előző tételünket).