Petőfi Sándor
--- újabb költeményei. 1847-1849. I-II. kötet.
1858 Pest Emich66. árverés / 479.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 19 000 FtAzonosító
61658
(4)+284+IV+(1)p.; (4)+288+IVp. Első kiadás.
Korabeli, díszesen aranyozott vászonkötésben. Szüry: 3632.