Pettenkoffer Sándor
A borászat kézikönyve
1922 Bp. Pallas66. árverés / 482.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
67354
738p. Gazdagon illusztrált. (A m. kir. földmívelésügyi miniszter kiadványa. 1922. 2. sz.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.