Pettenkoffer Sándor
A borászat kézikönyve
1922 Bp. Pallas73. árverés / 113.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
63760
738p. Gazdagon illusztrált. (A m. kir. földmívelésügyi miniszter kiadványa. 1922. 2. sz.)
Korabeli félvászon-kötésben.