Pettkó-Szandtner Tibor, felsődriethomai
A magyar kocsizás
Bp. Biró M64. árverés / 456.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 FtAzonosító
68219
287+(5)p.+19t. (14 színes, 5 kihajt.)
Kopott, aranyozott, kiadói vászonkötésben.