Pettkó-Szandtner Tibor, felsődriethomai
A magyar kocsizás
Bp. Biró M75. árverés / 583.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
62761
287+(5)p.+19t. (14 színes, 5 kihajt.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.