Podmaniczky Frigyes, b(áró)
Naplótöredékek 1824-1886. I-IV. kötet.
Bp. Grill134. árverés / 367.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
92726
Gilt contemporary cloth.
(4)+352p.; (6)+383p.; (4)+336p.; (4)+296p. A harmadik kötet nyolc levele (113-128p.) másolattal pótolva.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben.