Podmaniczky Frigyes, b(áró)
Naplótöredékek 1824-1886. I-IV. kötet.
Bp. Grill63. árverés / 295.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
58553
(4)+352p.; (6)+383p.; (4)+336p.; (4)+296p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 3664.