Podmaniczky Frigyes, b(áró)
Úti naplómból
1853 Pesten Irodalmi Intézet124. árverés / 434.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
81898
(4)+155+(1)p.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 3666.