Pokoly József
Az erdélyi református egyház története. I-III. kötet [egybekötve].
1904 Bp. (Franklin-Társulat ny.)132. árverés / 70.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
92373
Restored contemporary half cloth, spine worn.
VII+314+296+(1)+243+(1)p.
Javított, kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben.