Politikai Magyarország. Főszerk.: Szász József. I-IV. kötet.
Bp. Anonymus64. árverés / 457.
Kikiáltási ár: 2 500 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
62707
(2)+439+(1)p.+3t. (színes); (8)+470+(1)p.+13t. (3 színes); (8)+549+(2)p.+10t.; (8)+413p.+5t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Kissé kopott aranyozású, festett, díszes, kiadói vászonkötésben, a negyedik kötet gerincén kis szakadással.