Pór Antal
Trencsényi Csák Máté 1260-1321.
1888 Bp. Méhner64. árverés / 460.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
68221
(6)+170p.+6t. (1 színes, 1 kétoldalas) (Magyar történeti életrajzok.)
Enyhén sérült gerincű, aranyozott, korabeli félbőr-kötésben. Aranyozott lapszélekkel.