Pór Antal
1888 Bp., Méhner (6)+170p.+6t. (1 színes, 1 kétoldalas) (Magyar történeti életrajzok.) Enyhén sérült gerincű, aranyozott, korabeli félbőr-kötésben. Aranyozott lapszélekkel.
64. árverés / 460.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Leütési ár: 7 000 Ft
Trencsényi Csák Máté 1260-1321.