Pozsony és környéke. Egy földtani térképpel és több ábrával.
1865 Pozsony Wigand149. árverés / 408.
Kikiáltási ár: 40 000 FtAzonosító
98702
20-th century leather. Spine gilt.
(6)+LXXXII+312p.+5t.+1 színes, kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, XX. századi műbőr-kötésben.