Pozsony és környéke. Egy földtani térképpel és több ábrával.
1865 Pozsony Wigand65. árverés / 401.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 46 000 FtAzonosító
63178
Hozzákötve: Samarjay Károly: A pozsonyi régi és új színház. Töredékek Pozsony multja és jelenéből. 2 képpel. Pozsony, 1886. Wigand. 27p.+2t. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
(6)+LXXXII+312p.+5t.+1 térk.