Prinz Gyula, dr.
Utazásaim Belső-Ázsiában. Nagy-Turán földrajzi ábrázata.
1945 Bp. Renaissance158. árverés / 525.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
102272
A mű először 1911-ben jelent meg.
Inscribed by the author. Worn, gilt, original half cloth.
311+(5)p.+8t. Dedikált példány.
Kopottas, aranyozott, kiadói félvászon-kötésben. Javításra szorul.