Prohászka Ottokár
Elmélkedések az evangéliumról. Második kiadás.
1910 Székesfehérvár (Esztergom) (Buzárovits ny.)149. árverés / 410.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
98957
Inscribed by the author. Slightly worn, original cloth.
763+(2)p. Dedikált példány.
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben.