Pulszky Ferencz
Életem és korom. Második kiadás. I-II. kötet.
1884 Bp. Franklin64. árverés / 463.
Kikiáltási ár: 1 400 Ft Leütési ár: 1 800 FtAzonosító
62315
(6)+504p.; 541p.
Enyhén sérült, aranyozott gerincű, modern félvászon-kötésben.