Pulszky Teréz -- Pulszky Ágost -- A mű címe Regék Olaszföldről 1866 Pest, Emich G 223p. Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. 66. árverés / 490. Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 2 400 Ft Kedvencekhez ad