A mű címe Ragyogó szakácskönyv Bp., Tolnai 352p. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Éliás -- Szántó: 0 85. árverés / 139. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 13 000 Ft Kedvencekhez ad