Rákospalota és Rákosvidék. Szerkesztette: Zsemley Oszkár.
1938 Bp. Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala65. árverés / 411.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
60375
433p.+7t. (kétoldalas)
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.