Redern, Richard Freiherr v(on)
Potpourri
1847 Ofen Gyurián und Bagó146. árverés / 450.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
97742
Slightly worn, contemporary half cloth.
95p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.