Reid, (Thomas) Mayne-
A transzváli kivándorlók. Elbeszélés az ifjuság számára.
1905 Bp Athenaeum. (66. árverés / 500.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 400 FtAzonosító
63568
2)+124p.
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben.