Reizner János
Makó város története
1892 (Szegeden Rába S. ny.)158. árverés / 448.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
101986
Contemporary half cloth. Spine gilt.
IV+145+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.