Remellay Gusztáv
1857 Pest, (Müller Emil ny.) 143+(3)p.+2t. Enyhén kopottas, későbbi félvászon-kötésben. Több levele enyhén foltos.
118. árverés / 355.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 3 200 Ft
Mulattatva oktató beszély-tár. A mindkét nembeli ifjuság számára.
Még ugyanebben az évben egy további kötete is napvilágot látott.