Reményik Sándor
Két fény között. Versek.
1927 Kolozsvár ESzC110. árverés / 75.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 40 000 FtAzonosító
77982
79+(5)+VII+(1)p. Lapszámozáson belül Bánffy Miklós négy egészoldalas rajzával. Számozott (9./?), előfizetők részére készült példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.