Répássy Miklós
Édesvízi halászat és halgazdaság
1909 Bp. Pallas95. árverés / 265.
74064
502p.+1 kihajt. mell.+1 színes, kihajt. térk. Gazdagon illusztrált.
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben.