Réső Ensel Sándor, ifj.
1862 Pest, (Landerer és Heckenast.) 23p.+1 kihajt. t. (Lenyomat a "Vasárnapi Ujság" 1862-ik évi 37. 38. 40. 41. 42. számából.) Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.
124. árverés / 366.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 5 000 Ft
Árpád sirja. Öt rajzzal.