Réső Ensel Sándor, ifj.
Árpád sirja. Öt rajzzal.
1862 Pest (Landerer és Heckenast.)124. árverés / 366.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
81832
23p.+1 kihajt. t. (Lenyomat a "Vasárnapi Ujság" 1862-ik évi 37. 38. 40. 41. 42. számából.)
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.