Réső Ensel Sándor
Magyarországi népszokások. Összegyüjté ---.
1867 Pesten Emich Gusztáv102. árverés / 280.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
75936
IX+(6)+351p.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Poss.: A címlapon Komáromi János író sajátkezű tulajdonosi bejegyzésével.