Réső Ensel Sándor
Magyarországi népszokások. Összegyüjté ---.
1867 Pesten Emich Gusztáv97. árverés / 240.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
74755
IX+(6)+351p.
Aranyozott gerincű, későbbi vászonkötésben.