Respublica et status regni Hungariae
1634 (Leyden), Ex officina Elzeviriana 330+(1)p. Lapszámozáson belül rézmetszetű díszcímlappal. Kopottas, XVIII. századi bőrkötésben. A gerincen kis sérüléssel.
angol szoveg
Slightly worn, 18th century leather. Spine with minor damage.
146. árverés / 457.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Leütési ár: 30 000 Ft