Réthy László, dr.
Az oláh nyelv és nemzet megalakulása. Második kiadás.
1890 Nagy-Becskereken Pleitz F. P118. árverés / 361.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
79809
(6)+268p. (Történeti, nép- és földrajzi könyvtár. XX. kötet.)
Kopottas gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Több levele enyhén sérült, szöveghiány nincs.