Réthy László, dr.
Az oláh nyelv és nemzet megalakulása. Második kiadás.
1890 Nagy-Becskereken Pleitz F. P158. árverés / 449.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
101944
Original half leather. Spine gilt, slightly damaged. Some leaves slightly stained.
(6)+268p. (Történeti, nép- és földrajzi könyvtár. XX. kötet.)
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. Az utolsó leveleken halvány nedvességfolttal.