Réthy László, dr.
Az oláh nyelv és nemzet megalakulása. Második kiadás.
1890 Nagy-Becskereken Pleitz F. P66. árverés / 501.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 36 000 FtAzonosító
67362
(4)+VIII+268p. (Történeti, nép- és földrajzi könyvtár. XX. kötet.)
Kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Festett lapszélekkel.