Révay Mór János
Irók, könyvek, kiadók. Egy magyar könyvkiadó emlékiratai. I-II. kötet.
1920 Bp. Révai64. árverés / 474.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
62475
(4)+396p.+2t.; (4)+458p.+15t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben.